Jaki zakres usług oferuję parking przy lotnisku w Balicach?

Uzyskaj więcej informacji o parking lotnisko Kraków Balice.

Szybkość, komfort oraz możliwość dotarcia także w bardzo odległe miejsca świata – to nadrzędne plusy podróży lotniczych, które sprawiły, że tego rodzaju transport zyskał niebywałą popularność. Wyjazd, którego elementem jest przelot, łączy się jednakże z pewnymi uciążliwościami, z których najbardziej odczuwalną jest bezsprzecznie konieczność dotarcia na lotnisko – a niemało podróżnych w tym celu musi przecież przebyć wiele kilometrów. Tak dużą odległość najdogodniej jest pokonać swoim samochodem. Co jednakże uczynić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu trafić na lotnisko? Te oraz inne zagadnienia połączone z dotarciem do portu lotniczego prywatnym samochodem rozwiąże skorzystanie z dobrego parkingu w okolicy lotniskaobsługującego międzynarodowych i lokalnych przewoźników.

Utwardzony parking przy lotnisku w Balicach – zarezerwuj miejsce na stronie internetowej

Wylatujący z lotniska w Balicach mogą bez problemu rozplanować swój wyjazd tak, żeby do portu lotniczego dojechać prywatnym autem. W Balicach mogą zostawić go na monitorowanym parkingu położonego niedaleko od samego lotniska. Taki parking zapewnia pełną ochronę pojazdu, dlatego też w czasie wyjazdu nie muszą oczywiście się o niego zamartwiać. Bezpieczeństwa samochodu pilnować będą ochroniarze, a posiłkową asekurację stanowi sieć kamer. Korzystanie z oferty parkingu usprawnia opcja telefonicznej rezerwacji, dlatego nie trzeba martwić się, iż po dotarciu na parking nie będzie miejsca do zaparkowania. Cały teren parkingu jest dodatkowo utwardzony, co jest szczególnie przydatne w czasie silnych opadów śniegu bądź deszczu.

Parking w Kraków-Balice – możesz liczyć na pomoc jego zespołu

Decydując się na ofertę parkingu strzeżonego w pobliżu lotnisku możemy spodziewać się także wielu ułatwień, dzięki którym podróż odbędzie się bez komplikacji. Najważniejszym z nich jest rzecz jasna sposobność skorzystania z przejazdu z parkingu na lotnisko, którego koszty wliczone są w cenę opłaty za parkowanie. Prócz tego klienci mogą liczyć na pomoc pracowników parkingu w wielu wypadkach, takich jak rozładowany akumulator albo ujście powietrza w oponach.

Dane adresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]