Komu powierzyć utrzymanie strony na WordPressie?

Szukasz pełnej oferty opieki technicznej WordPress? Dobrze trafiłeś! Wejdź na https://wpmagus.pl/uslugi/opieka-techniczna/.

WordPress, stworzony w głównej mierze jako oprogramowanie blogowe, w ciągu kilkunastu lat stał się jednym z najczęściej wykorzystywanych CMS-ów. Ponieważ jest szybki oraz bez problemu można przyswoić sobie podstawy jego obsługi, używa się go obecnie do tworzenia sklepów internetowych oraz wymyślnych stron. Jednakże ten CMS może być przyczyną przykrych niespodzianek, zatem istotną i przydatną usługą staje się utrzymanie WordPressa.

Z jakiego powodu trzeba zlecić aktualizowanie WordPressa specjaliście?

Fundamentalnym warunkiem bezpieczeństwa strony internetowej jest niewątpliwie aktualizowanie jej do najnowszej edycji systemu zarządzania treścią. Raz za razem jednak przedsiębiorstwa po postawieniu strony zaniedbują okresową instalację najnowszych wersji CMS-a bądź aktualizacji wykorzystywanych wtyczek, przez co wystawiają witrynę na zawirusowanie bądź ataki hakerskie. Poza tym, pomimo iż WordPress jest niezwykle łatwym systemem zarządzania treścią, jego aktualizacja może skutkować niechcianymi kłopotami z właściwym działaniem sklepu lub strony. Dlatego ważne jest, aby działanie to realizowała zawsze osoba zaznajomiona z WordPressem, a jeżeli nie mamy w firmie wydziału informatycznego, rekomenduje się powierzyć utrzymanie WordPressa profesjonaliście.

Opieka techniczna nad stroną www – usługa dla małych i dużych firm oraz blogerów

Oferta opieki nad stroną www to usługa kierowana przede wszystkim do klientów biznesowych, tak niewielkich jak i dużych przedsiębiorstw, którzy troszczą się o wydajne oraz ciągłe działanie ich strony firmowej oraz ochronę jej zasobów i baz danych. Oferta ta pomocna jest też blogerom oraz freelancerom utrzymującym własne strony www. W podstawowym oferowanym pakiecie znajduje się przeprowadzenie aktualizacji CMS-a, pomoc w sporządzeniu kopii zapasowych i eliminacja skutków ataków hakerskich. W bardziej rozbudowanych pakietach oferowane są także przeróżnego typu monitoringi (między innymi logowań użytkowników, zmian treści i zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]