Lokal na imprezy firmowe – jak go wybrać?

Skieruj się tutaj, jeśli interesuje Cię aktualna oferta sal do wynajęcia w Krakowie.

Imprezy firmowe to nie tylko spotkania integracyjne lub plenerowe pikniki dla zatrudnionych i ich rodzin, zadaniem których zbudowanie trwałych więzi między pracownikiem i zatrudniającym. Coraz częściej firmy organizują głośne eventy, np. po to, by uczcić zdobyte kontrakty, a także rozmaite bankiety dla partnerów biznesowych, kursy i sympozja. Takie imprezy wymagają odpowiedniego planowania, szczególnie jeżeli mają być wykorzystane później działaniach marketingowych.

Jak dobrać lokal na urządzenie imprezy firmowej?

Jeśli nie posiadamy w firmie dużych wnętrz, które nadają się do wyprawienia w nich bankietu, warto szukać ofert wynajęcia lokali, które zmieszczą wszystkich zaproszonych uczestników eventu. Ważne jest, żeby miejsce, w którym organizujemy imprezę współgrało swoim stylem do charakteru urządzanej uroczystości. Ważne spotkania dla wspólników marki, podczas których celebrowane są jej nadzwyczajne osiągnięcia, nie mogą odbyć się w pierwszej lepszej sali. Wypada w takich wypadkach wyprawić imprezę w stylowym miejscu, które wyraźnie uwydatni doniosłość uroczystości. Natomiast jeśli na event poproszone będą osoby nie rezydujące w najbliższej okolicy lokalu, powinno się wybrać salę, znajdującą się nieopodal rozbudowanej bazy noclegowej, do której bez problemu można dotrzeć o każdej porze dnia.

Organizacja imprez firmowych – powierz catering solidnej firmie

Podczas planowania imprezy firmowej nie można zlekceważyć tak ważnej kwestii, jak zagwarantowanie gościom ciepłych oraz zimnych napojów i posiłków. Świetnym rozwiązaniem jest zlecenie tego zadania dobrej firmie trudniącej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przyrządzanie i dowiezienie w wyznaczoną lokalizację smakowitych dań dla gości, ale też pomoże w doborze menu i weźmie na siebie ustawienie stolików. W czasie ekskluzywnych gal wskazane jest też zapewnienie zaproszonym najlepszej obsługi. Wypada zatem szukać pomocy firm cateringowych zatrudniających w swoim teamie doświadczonych kucharzy, którzy przyrządzą nie tylko apetyczne, ale i idealnie prezentujące się na talerzu dania oraz kelnerów, którzy profesjonalnie będą serwować kolejne posiłki.

Dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]