Marzysz o wygodnym domu? Zleć projekt pracowni architektonicznej

Odwiedź joannaklusak.com. Skorzystaj z sugestii profesjonalistów z pracowni architektonicznej Kraków

Biuro architektoniczne oferuje zróżnicowane spektrum usług – pomaga realizować fantazje klientów prywatnych, którzy pragną zamieszkać w ergonomicznym i wygodnym domu, ale też adresuje swoją ofertę do instytucji czy firm. Architekt opracowuje kompleksowy projekt budynku, a w następnej kolejności czynnie pilnuje postępu robót, projektuje bieg instalacji wewnątrz posiadłości, planuje odnowę budynku bądź występuje z propozycją aranżacji już wybudowanych domów.

W czym wesprze Cię rzetelna pracownia architektoniczna?

Interesują Cię kreatywne, niespotykane projekty budowlane? Chcesz, aby Twój dom odróżniał się spośród wielu domków w okolicy? Potrzebujesz przemyślanego projektu, który sprawi, iż Twój dom będzie wygodny, a jednocześnie praktyczny? Zapraszamy do naszego biura projektów! Pośród projektów oferujemy zarówno te zgodne z współczesnymi trendami architektonicznymi, jak i plany inspirowane ponadczasową stylistyką.

Biuro architektoniczne – co pomogliśmy zaaranżować

Architekt Joanna Kłusak w swoim portfolio posiada zarówno projekty domów jednorodzinnych, wnętrz mieszkalnych, jak i budynków publicznych i wnętrz komercyjnych. Dotychczasowe realizacje obejmują między innymi pensjonaty, zakłady opiekuńczo-lecznicze, kawiarnie czy budynki rekreacyjne. Konfiguracja przestrzeni i natura projektu dopasowywany jest do indywidualnych potrzeb zamawiającego oraz specyfiki konkretnego budynku. Nasza pracownia architektoniczna może też zaplanować przestronne i praktyczne garderoby, które pozwolą na najlepsze wykorzystanie przestrzeni w domu czy mieszkaniu.

Dane adresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]