Monitorowany parking przy porcie lotniczym w Balicach

Wyjeżdżasz za granicę i zastanawiasz się gdzie zaparkować auto? Chcesz szybko dojechać na terminal, a po powrocie do kraju odjechać z niego własnym środkiem transportu? Skorzystaj z pomocy, którą oferuje strzeżony parking w Balicach! Do kogo skierowana jest oferta i jakie udogodnienia zapewnia?

Parking w Balicach – dojedź na lotnisko własnym autem

Lotnisko w Balicach jest położone na peryferiach Krakowa, co sprawia, że wiele osób zastanawia się, w jaki sposób wygodnie dotrzeć na miejsce. Najbardziej komfortowy jest oczywiście transport własnym samochodem – nie trzeba wówczas korzystać z komunikacji miejskiej i dźwigać ciężkich walizek. Gdzie można zostawić samochód na czas wylotu? Jak zatroszczyć się o jego bezpieczeństwo? Remedium na te problemy okazuje się parking strzeżony zlokalizowany w okolicach portu lotniczego – miejsca dzieli jedynie 1200 metrów, a dojazd bezpośrednio do hali odlotów zapewniany jest busami, które przemierzają trasę w ciągu kilku minut. Warto zauważyć, że transfer jest wliczony w cenę miejsca parkingowego.

Parking w Balicach – kable rozruchowe i kompresor

Parking przy lotnisku Kraków-Balice liczy 250 miejsc postojowych, położonych na utwardzonym terenie. Miejsce jest ogrodzone i dozorowane przez 24 godziny na dobę, co zapewnia maksymalny stopień ochrony. Dodatkowo pojazdy są objęte polisą ubezpieczeniową. Auto można zaparkować na cały okres wyjazdu – firma prowadzi bowiem parking długoterminowy. Na terenie parkingu działa bezprzewodowy internet, jak również skorzystać z łazienki. Boisz się, że po 2-tygodniowych wojażach w egzotycznym kurorcie Twój samochód będzie miał problem z odpaleniem? Parking strzeżony przy lotnisku Kraków-Balice posiada urządzenie rozruchowe i kompresor. Opłatę za postój można uiścić gotówką na miejscu lub podczas rezerwacji online.