Opieka nad grobami

Kliknij tutaj jeśli potrzebujesz zlecić opiekę nad grobami Kraków

Wygląd grobów naszych bliskich jest dowodem naszej pamięci. Często niestety nie znajdujemy chwili, by się nimi zaopiekować – także, kiedy pomniki położone są w tym samym miejscu, gdzie żyjemy. Szczególne problemy zaczynają się jednak, kiedy naszych bliskich pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie będziemy mieli czasu. Nie sprawia to jednak, że groby są skazane na to, by pozostać brudne – doskonałym rozwiązaniem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Co nam daje opisywana pomoc?

Czemu powinniśmy zdecydować się na opiekę nad grobami?

Na podobną pomoc stawiają nie tylko ludzie, którym brakuje czasu – wśród korzystających z usług specjalizujących się w tym firm łatwo spotkać również osoby starsze, które na sprzątanie grobów swoich krewnych po prostu nie mają siły. Firmy, których domeną jest opieka na grobami często proponują również inne usługi, czyli montaż ławek albo doradztwo przy załatwieniu najtrudniejszych formalności oraz poprawienia napisów.

Opieka nad grobami – ile zapłacimy?

Ceny, jakie będziemy musieli opłacić osobom opiekującym się nagrobkami naszych bliskich są bardzo różne. Zależą zwłaszcza od zakresu usług – kiedy zlecamy tylko pojedyncze czyszczenie, zapłacimy od 30 do 40 PLN. Gdy jednak chcemy, by przedsiębiorstwo czyściło grób co miesiąc, powinniśmy liczyć się z kosztem rzędu 400 zł co dwanaście miesięcy. Nie zapominajmy, że stawki uzależnione są również od gabarytów grobów, a najdroższe okazuje się czyszczenie wieloosobowych grobowców.

Dane adresowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]