Parking przy lotnisku w Balicach – tanio i bezpiecznie

Podróż samolotem staje się popularnym środkiem transportu, wybieranym często przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim usiądziemy w fotelu samolotu, by udać się na wycieczkę musimy dostać się do portu lotniczego. Jeśli zdamy się na publiczne środki transportu, nasze problemy w tej kwestii skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak wolimy skorzystać z własnego samochodu, pojawi się problem: gdzie go zaparkować w trakcie naszego wyjazdu?

Twój samochód pod dobrą opieką – długoterminowy parking przy lotnisku

Jasne, że najprostszym rozwiązaniem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o dowiezienie na lotnisko, a następnie o odbiór po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność organizacji takiego transportu, gdyż wiele wylotów odbywa się w godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Szczęśliwie obok wielu dużych lotnisk, np. w podkrakowskich Balicach, powstały czynne całą dobę parkingi, gdzie za niewielką opłatą możemy zostawić samochód na kilka dni. Korzystanie z takich parkingów jest całkiem bezpieczne – nad naszą własnością czuwa profesjonalna ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a pozostawione tam auta objęte są ubezpieczeniem na czas postoju.

Pomoc techniczna, rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko – co oferują strzeżone parkingi przy lotnisku w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zazwyczaj oferują też dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa oferują przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w trzy minuty i to wraz z walizkami. Kierowca parkingu odbierze nas z lotniska także po powrocie. Gdy w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również zważyć przed podróżą bagaż podręczny i upewnić się, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Dane adresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]