Tracisz ciepło w mieszkaniu? Czas na serwis okien

Dowiedz się więcej o serwisie okien na serwismeteo.pl.

Regularnie przeprowadzany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortową temperaturą w domu i powstrzyma utratę ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykonuje profesjonalny serwisant? Dlaczego warto wezwać zawodowca?

Serwis okien PCV – zapewnij ciepło w swoim domu

Codziennie rozszczelniane, uchylane oraz otwierane okna są podatne na wszelkiego typu wypaczenia i zniszczenia. Na stan uszczelek oraz okien źle wpływają też czynniki atmosferyczne – skrajny mróz i żar, śnieg czy promieniowanie słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pomoże utrzymać je w odpowiednim stanie przez wiele lat. O ile nieskomplikowane czynności, jak np. wymiana uszczelek, można zrealizować we własnym zakresie, o tyle do bardziej zaawansowanych prac musimy zatrudnić zawodowca. Fachowcy oferują szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – wykonują regulację ciężko pracujących mechanizmów, zmniejszają docisk okien w sezonie letnim, dbają o właściwą izolację cieplną, zapobiegają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Profesjonalny zespół serwisu okien przeprowadzi również wymianę szyby w oknie.

Czemu należy korzystać z serwisu okien?

Regularnie wykonywany serwis okien pozwala zredukować straty ciepła nawet o 1/3, co wpływa na oszczędności na centralnym ogrzewaniu i gwarantuje domownikom komfort termiczny. Specjaliści naprawią zarówno okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednakże nie tylko regulacja mechanizmów odpowiadających za otwieranie i uchylanie skrzydła czy wymiana uszczelek. Fachowiec może też zadbać o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez instalację dodatkowych okuć utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]