Twoi goście będą zadowoleni – o usłudze cateringu weselnego

Tutaj sprawdzisz, jak zamówić catering na wesele w Krakowie.

Przyjęcia okolicznościowe, będące na ogół istotnym zdarzeniem dla członków rodziny, jak przykładowo komunie, chrzciny czy śluby, od wielu już lat przestały być urządzane w mieszkaniach wyłącznie dla bliskich krewnych i znajomych. Współcześnie są to przyjęcia, w których uczestniczy nierzadko blisko sto osób. Ewidentne jest zatem to, iż jedna osoba nie będzie w stanie samodzielnie ułożyć jadłospisu, a potem przyrządzać i dostarczyć dania uczestnikom przyjęcia, zwłaszcza, gdy świętowanie ma trwać parę godzin i odbywa się w wynajętym lokalu. Stąd też wziął się wysoki popyt na catering weselny.

Catering weselny – postaw na profesjonalnych kelnerów i kucharzy

Organizacja imprezy weselnej to silny stres, wywołany licznymi godzinami poświęconymi na rozsyłanie zaproszeń, sporządzanie listy gości, dobór dekoracji sali czy szukanie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To również potrzeba dostarczenia wystarczającej ilości napojów i przekąsek podawanych w trakcie zabawy, a co najistotniejsze – przyrządzanie ciepłych dań, które oczarują gości i zbiorą ich wszystkich przy stole. Główny posiłek na weselu musi mieć doskonałą oprawę. Zaproszeni bowiem oczekują tego, żeby stoły były poprawnie nakryte i cudownie ozdobione, dania były apetyczne i atrakcyjnie ułożone na talerzach, jak również żeby obsługa w profesjonalny sposób serwowała gościom następne posiłki. Najwyższy stopień organizacji mogą zagwarantować jedynie firmy cateringowe zatrudniające doświadczonych szefów kuchni, managerów i kelnerów, wprawionych w obsłudze eventów zarówno w domach weselnych, jak i tych organizowanych pod gołym niebem.

Catering weselny – menu dopasowane do estetyki przyjęcia

Każdy typ imprezy okolicznościowej rządzi się własnymi zasadami, nie tylko w kwestii atrakcji dla gości, lecz także i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe zazwyczaj posiadają przygotowane uprzednio menu sugerowanych dań głównych, zakąsek oraz napojów zgodnych z konwencją wesel. Bazową ofertę można sprawdzić na stronie firmy lub otrzymać tę informację nawiązując kontakt z jej pracownikiem. Zamawiający ma więc możliwość sam ułożyć menu z proponowanych dań. Wypada jednakże zaznaczyć, że firmy cateringowe są też otwarte na nowe propozycje i częstokroć na życzenie kontrahenta decydują się na przyrządzenie indywidualnych kompozycji potraw.

Dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]