Uzupełnij profil firmy na Facebooku o zdjęcia 360 stopni

Panoramy sferyczne to bardzo atrakcyjna i nowoczesna metoda przedstawiania wnętrz lokali gastronomicznych i przedsiębiorstw. Zwykle spotykamy je przeglądając wizytówki Google Moja Firma oraz Google Street View, ale także napotykamy je na najsłynniejszym portalu społecznościowym – na Facebooku. Daje on możliwość dodania na profilu firmy takiej interaktywnej fotografii. Jak więc możesz użyć panoramy sferyczne do promowania Twojej firmy na Facebooku? Odpowiedzi przedstawiamy w dalszej części tekstu.

Czym są sferyczne zdjęcia panoramiczne?

Zdjęcia 360 stopni to sferyczne zdjęcie panoramiczne, które można oglądać pod każdym kątem. Dowolne przesuwanie zdjęcia sprawia wrażenie rzeczywistej obecności w oglądanym miejscu. Zdjęcia 360 stopni na Facebooku umożliwiają oglądanie lokalu, budynku lub nieruchomości poprzez wybór kierunku, w którym spoglądamy. Fotografie tego typu wykonuje się z pomocą dedykowanej aplikacji oraz aparatów. Dla użytkowników jedyne co różni je od zwykłych zdjęć cyfrowych jest możliwość kliknięcia na takie zdjęcie, a potem manipulacja nim w każdym kierunku.

Panoramy sferyczne – reklamuj swój biznes

Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooka to idealna metoda na popularyzację własnego biznesu lub firmy. Zdjęcia 360 stopni dają znaczne możliwości przedstawienia pomieszczeń hostelu, lokalu usługowego czy biura. Taka forma fotografii jest dużo bardziej interesująca oraz pomaga gruntownie zapoznać się z konkretnym miejscem. Publikacja zdjęć 360 stopni na Facebooku będzie mieć pozytywny wpływ na postrzeganie naszego biznesu przez klienta i podniesie jego ufność do usług przez nas oferowanych, co przełoży się na dużo większe prawdopodobieństwo, iż je zamówi.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne warto użyć na Facebooku głównie gdy prowadzimy działalność, która opiera się na wysokiej jakości pomieszczeniach (np. hotel bądź sale konferencyjne), ale również jeśli pragniemy nakłonić potencjalnych pracowników, by odpowiedzieli na nasze ogłoszenie rekrutacyjne czy też po prostu pokazać naszym klientom biuro, w którym funkcjonujemy.

Do opracowania panoram 360 stopni zatrudnij profesjonalistę!

Wykonanie zdjęcia 360 stopni, wprawdzie w teorii można opracować na własną rękę, jednakże do celów biznesowych powinno się zatrudnić wykwalifikowanego fotografa zajmującego się na co dzień interaktywnymi fotografiami. Czemu to najlepsza opcja? Zlecenie tego zadania doświadczonemu fotografowi daje gwarancję wykonania dobrych jakościowo fotografii, które w dodatku będą atrakcyjniejsze dla widza. Sama usługa nie jest także droga czy trudno dostępna. Fotografów rekomendowanych przez Google do opracowania zdjęć 360 stopni wyszukamy na stronie Google Moja firma — Street View. Na spisie tym wymienieni są tylko Ci profesjonaliści, którzy spełnili konkretne wymagania jakościowe Google oraz opublikowali określoną liczbę prawidłowych zdjęć 360 stopni.

Dane adresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]