Uzupełnij wizytówkę firmy w Mapach Google o wirtualny spacer

Wirtualny spacer VR. Sięgnij po rzetelną pomoc profesjonalistów w tej dziedzinie

Promocja firmy w Mapach Google to obecnie obowiązkowy punkt promocji marki w internecie. Dzięki niej będziemy widoczni dla osób wyszukujących w danej lokalizacji konkretną usługę i umożliwia to pozyskanie wielu klientów. Istnieje doskonały sposób, by pośród mnóstwa podobnych firm w naszej miejscowości wyróżnić się na Mapach Google i prześcignąć konkurentów. Ale czym jest wirtualny spacer Google Maps? Jak sprawia, że promocja firmy w Mapach Google staje się efektywniejsza? Dlaczego należy się na niego zdecydować? Odpowiedzi przedstawiamy w niniejszym artykule.

Wizytówka firmy w Mapach Google – bądź oznaczony w swojej lokalizacji

Promocja firmy w Mapach Google zaczyna się od uzupełnienia swojej wizytówki w Google Moja Firma i zaznaczeniu swojej obecności się na mapie w danej lokalizacji. Od tej pory jesteśmy oznakowani na mapie Google symbolem pinezki i widoczni dla użytkowników poszukujących konkretnych usług, marek bądź firm. Niemniej jednak sama obecność w tym miejscu może być niewystarczająca, aby zdystansować konkurencję i zdobyć klienta. Żeby promocja firmy w Mapach Google była efektywna, trzeba zrealizować kilka kolejnych kroków, które pomogą nam lepiej się reklamować. Na pewno należeć do nich będzie dodanie w wizytówce Google wszystkich aktualnych informacji, stosownego opisu firmy, adresu www naszej strony internetowej i dodanie estetycznych fotografii. Istnieje również inna znakomita metoda na promocję naszej firmy w Google Maps, dzięki której wyróżnimy się na tle wielu marek, ponieważ nadal niewiele podmiotów ją używa. To wirtualny spacer po firmie, który można umieścić jako dodatek tradycyjnych fotografii w wizytówce na Google Maps.

Promocja firmy w Mapach Google to się opłaca!

Wirtualny spacer po firmie to spacer analogiczny do Google Street View, ale prezentujący nasz lokal lub biuro. Za pośrednictwem wirtualnego spaceru możemy chodzić po korytarzach i obejrzeć pomieszczenia. Taki spacer możemy również odbywać na rozmaitych urządzeniach np. telefonach komórkowych lub w okularach VR. Daje to potencjalnemu klientowi możliwość szybkiego i wygodnego sprawdzenia wszelkich „zakamarków” naszej firmy. Choć technika ta jest prosta do zrealizowania, jest niesamowicie efektowna i przyciąga wielu użytkowników. Nadal jednak niewiele przedsiębiorstw postanawia ją użyć, pomimo tego, iż wirtualny spacer 3D ma sporo zalet i jest skutecznym sposobem na efektywną promocję firmy w Mapach Google oraz wyprzedzenie konkurencyjnych firm w naszej lokalizacji. Warto dodać taki spacer w wizytówce na Mapach Google, bowiem sama wyszukiwarka wyróżnia wizytówki, które posiadają profesjonalnie wykonane fotografie wysokiej jakości oraz wirtualne spacery. Również klienci mający możliwość zwiedzenia naszej firmy, hotelu czy punktu usługowego, częściej dadzą się przekonać do skorzystania z naszych usług. Raz wyłożone fundusze na wykonanie takiego spaceru będą działały na naszą korzyść przez kolejne lata bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów.

Dane adresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]