W centrum miasta czy na obrzeżach? Wynajem apartamentów w Zakopanem

Co warto wiedzieć o apartamenty Zakopane wynajem?

Zakopane to jedno z najbardziej obleganych miastturystycznych w naszym kraju. Jakie atrakcje oferuje ono turystom? Jakimi kryteriami warto się kierować postanawiając o wynajmie apartamentów w Zakopanem?

Apartamenty w Zakopanem – najpopularniejsze atrakcje i zaplecze noclegowe

Umiejscowione w pobliżu najwyższego pasma Karpat Zakopane przyciąga zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym. Rozrywkę znajdą tutaj różne grupy przyjezdnych – osoby zainteresowane szusowaniem po trasach zjazdowych, amatorzy wędrówek po górach oraz sportu. Na zlokalizowanej w Zakopanem Wielkiej Krokwi, która jest największą polską skocznią narciarską, odbywają się zawody, w czasie których współzawodniczą sportowcy ze wszystkich stron świata. Turyści mogą również podziwiać widoki podczas jazdy koleją linowo-terenową „Gubałówka” czy też pokonać jedną z pieszych tras – m.in. na Giewont, do Doliny Kościeliskiej bądź na Czerwone Wierchy. Na co wypada zwrócić uwagę zanim postanowimy o wynajmie apartamentów w Zakopanem? Powinno się w pierwszej kolejności sprawdzić, jakie udogodnienia oferuje dany punkt noclegowy, a także czy posiada plac zabaw dla dzieci. Niezwykle ważna jest też lokalizacja – wzięciem cieszą się zarówno apartamenty w centrum Zakopanego czy w pobliżu szlaków turystycznych, jak i noclegi na uboczu.

Znajdź komfortowe apartamenty w Zakopanem – użyj wyszukiwarki

Zaplecze noclegowe w Zakopanem jest nadzwyczaj rozbudowane – na miejscu funkcjonuje wiele noclegów, które zaspokoją oczekiwania wyjątkowo wymagających gości. Do wyboru są między innymi apartamenty (również typu studio), rezydencje lub domy. Na turystów oczekują różne udogodnienia, dzięki którym pobyt w Zakopanem staje się niewymownie luksusowy – wybrane domki są wyposażone w kominek, oferują dostęp do sauny, a także zapewniają gościom niezbędny sprzęt AGD (żelazko, pralkę, lodówkę) i RTV (telewizję SAT, radio). Nowocześnie urządzone domki i rezydencje ułatwiają odpoczynek po aktywnie spędzonych godzinach na stoku. Postanawiając o wynajmie apartamentów trzeba też dowiedzieć się, czy wybrana kwatera posiada parking oraz czy jest przyjazne dla domowych zwierząt – to ważne kiedy zamierzamy zabrać ze sobą psa. Obszerny wybór ofert udostępniają portale internetowe umożliwiające dzielenie ogłoszeń według przeróżnych kryteriów. Z wykorzystaniem praktycznej wyszukiwarki szybko znajdziemy dom bądź apartament wolny w konkretnym terminie, który ma widok na góry, zapewnia parking i miejsce zabaw dla dzieci.

Dane adresowe:
Noclegi i apartamenty w Zakopanem
Biuro TatryTOP
ul. Nędzy Kubińca 11/lok 19
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 18 206-35-05
E-mail: [email protected]