Wirtualny spacer z modelem 3D – zwiększ rozpoznawalność swojego biznesu

Zajrzyj w to miejsce jeżeli interesujesz się wnętrzami firmy w Mapach Google.

Wnętrza 3D to idealny sposób na zaprezentowanie przyszłym klientom naszego biura, powierzchni usługowej czy nieruchomości, z których zamierzają korzystać. Dla wielu osób opcja zwiedzenia takiego lokalu przed sygnowaniem umowy jest ogromnie istotna, a my udostępniając taki wirtualny spacer z modelem 3D, możemy pomóc podjąć im pomyślną dla nas decyzję. Czym zatem są wirtualne spacery i wnętrza 3D? Jak można użyć taką wizualizację w biznesie i dlaczego opłaca się to robić? Więcej informacji na ten temat przedstawiamy w dalszej części artykułu.

Do czego przyda Ci się wirtualny spacer z modelem 3D?

Wnętrza 3D to opracowany na podstawie wielu zdjęć model 3D danego budynku, na którzy patrzymy niczym na “dom dla lalek”. W takim modelu widzimy rozkład poszczególnych lokali, a my mamy możliwość go przybliżać, przesuwać oraz skupiać się na konkretnych pomieszczeniach. Model udostępnia się odbiorcom w wersji interaktywnej, tym samym mają oni dostęp do ogólnej bryły nieruchomości wraz z wnętrzami 3D. Nie licząc przygotowania samego rzutu i modelu wnętrza 3D, można również zdecydować się na wersję interaktywną ze spacerem wirtualnym. Jest to najpopularniejsza opcja. Polega ona na tym, iż poza przeglądaniem samego modelu 3D wnętrza, przykładowo siedziby firmy bądź hotelu, możemy przenieść się pojedynczym kliknięciem do takiego lokalu, a potem rozpocząć jego zwiedzanie od środka. Wirtualny spacer VR daje możliwość także przemieszczać się do innych pomieszczeń podobnie w rzeczywistości.

Model 3D w biznesie – gdzie je opublikować?

Przy użyciu wnętrz 3D z wirtualnym spacerem możemy dokładnie zademonstrować klientom daną nieruchomość i jej wnętrza. Taką formę reklamy można zastosować do prezentacji baru, hostelu albo pracowni, a także po prostu pokazać znacznemu kręgowi zainteresowanych wygląd naszego zakładu pracy “od środka”. Wnętrza 3D możemy także wykorzystać, w trakcie sprzedaży mieszkania, żeby potencjalni nabywcy byli w stanie dokładnie przyjrzeć się nieruchomości.

Modele 3D wraz ze spacerem wirtualnym warto opracować z kilku powodów. Pierwszy z nich to sposobność opublikowania ich na naszej stronie internetowej, w wizytówce Google Moja Firma lub dodanie ich do wielu zalecanych miejsc. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala efektywniej zachęcić klienta, żeby skorzystał z naszych usług . Osoby, które poznają dokładnie nasze przedsiębiorstwo obdarzą je o wiele szerszym zaufaniem i odbiorą jako profesjonalną markę. Jest to również doskonała metoda na wyróżnienie się na tle konkurencji, bowiem obecnie – pomimo ogólnego dostępu do tej technologii – nie wszystkie firmy ją stosują. Model wnętrza 3D można zdobyć w prosty sposób — wystarczy zamówić jego opracowanie u doświadczonego fotografa.

Dane adresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]