Reprezentacja w sporach z bankami – kancelaria prawna

Kancelaria prawna Czarniak Baszczyn w Krakowie mieści się w samym centrum – przy Rondzie Mogilskim. Takie położenie sprawia, że na spotkanie z prawnikiem można bez trudności dotrzeć z każdej dzielnicy Krakowa, jak również pozostałych miejscowości Małopolski, a także Śląska. Klientami Kancelarii są zarówno właściciele spółek i firm, jak i osoby indywidualne.

Prawnik i radca prawny w Krakowie

Krakowską Kancelarię reprezentują dwaj wspólnicy: adwokat Paweł Czarniak i radca prawny Tomasz Baszczyn, merytorycznym wsparciem służy też aplikant radcowski Izabella Polańska. Paweł Czarniak specjalizuje się przede wszystkim w postępowaniach z zakresu prawa ochrony konsumentów oraz prawa cywilnego. Z kolei Tomasz Baszczyn oferuje pomoc prawną w głównej mierze z obszaru zawieranych przez przedsiębiorców umów, a także prowadzenia sporów z instytucjami finansowymi i ubezpieczeniowymi.

Kancelaria Baszczyn Czarniak w Krakowie – klienci

Klientami kancelarii są przede wszystkim osoby posiadające kredyty we frankach bądź polisolokaty. Są nimi także przedsiębiorcy, którym Kancelaria Baszczyn Czarniak oferuje stałą i kompleksową obsługę prawną. Kancelaria Czarniak Baszczyn ma szerokie doświadczenie również w reprezentowaniu indywidualnych inwestorów i konsumentów w sporach z bankami, instytucjami finansowymi oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi. Wśród kancelarii z Krakowa ta wyróżnia się wyspecjalizowanym obszarem działań. Na terenie Małopolski mało jest osób, mających kilkuletnie doświadczenie w pomocy prawnej frankowiczom oraz w sprawach o odzyskanie polisolokat. W prowadzeniu sporów związanych z polisolokatami Kancelaria Czarniak Baszczyn ma 5-letnie doświadczenie, natomiast w sprawach dotyczących kredytów indeksowanych, jak również odwalutowania bądź unieważnienia kredytu w CHF – ponad 4 lata doświadczenia.