Usługi prawne. W jakich sprawach pomoże kancelaria prawna

Nasza kancelaria jako zespół prawników – radców prawnych i aplikantów radcowskich – udziela Klientom wszechstronną pomoc prawną z rozlicznych dziedzin prawa, specjalizując się w głównej mierze w prawie cywilnym, prawie pracy i prawie rodzinnym. Oferujemy usługi prawne zarówno procesowe, jak i pozaprocesowe, dla podmiotów prawa handlowego i osób fizycznych. Udzielając porad prawnych korzystamy z szerokiego doświadczenia nabytego przez lata wykonywania praktyki zawodowej.

Obsługa prawna klientów indywidualnych

Osoby prywatne przychodzą do naszych prawników z zadaniami prawnymi dotyczącymi rozwodów, alimentów i kontaktów. Współpraca w takich sprawach opiera się głównie na poznaniu sytuacji osoby zgłaszającej się po pomoc prawną oraz dopasowanie do jej potrzeb adekwatnego rozwiązania prawnego. Przygotowujemy Klienta do sporów sądowych i reprezentujemy go w postępowaniu, jednakże zależnie od stanu faktycznego sugerujemy również pozasądowe rozwiązania mediacyjne czy ugodowe, które wpłyną na szybsze zakończenie sprawy oraz zredukują koszty obsługi prawnej. Klienci będący osobami fizycznymi zgłaszają się do nas po pomoc prawną też w sprawach dotyczących prawa spadkowego. Kancelaria asystuje w tworzeniu projektów testamentów biorąc pod uwagę wolę Klienta, a także oferuje pomoc prawną w już rozpoczętych postępowaniach spadkowych.

Doradztwo prawne dla podmiotów gospodarczych

Ponadto, nasi prawnicy zajmują się doradztwem prawnym dla przedsiębiorców. Staramy się sprostać oczekiwaniom Klientów, dlatego oferujemy kompleksowy charakter obsługi prawnej podmiotów gospodarczych. W obrębie współpracy prowadzimy doradztwo dla podejmowanych przez nich działań, oferujemy pomoc prawną z zakresu praw pracowniczych, prawa podatkowego, prawa administracyjnego czy prawa handlowego. Korzystając z wieloletniego doświadczenia, wynikającego ze współpracy z różnorodnymi podmiotami, staramy się do każdego Klienta podchodzić indywidualnie, wyszukując odpowiednie rozwiązania prawne, także w niecodziennych sprawach.