Noti – poznaj poznańskiego producenta designerskich mebli

Wszystko o producencie mebli Poznań odszukasz na noti.pl.

Urządzając wnętrza, czy to po odświeżeniu mieszkania czy w nowym domu, staramy się zagospodarować jego przestrzeń funkcjonalnie i nowocześnie. Równocześnie pragniemy, by wnętrza pokazywały naszą osobowość, a to niekiedy jest niemożliwe, gdy urządzamy się wykorzystując meble wykonywane w dużych ilościach przez znanych producentów. Lecz świat wyposażenia wnętrz jest znacznie większy niż się wydaje. Polska także może się pochwalić eleganckimi, designerskimi kolekcjami mebli, tworzonymi m.in. przez markę Noti z Poznania.

Wyjątkowe meble Noti – trwałe i wygodne

Noti to producent mebli, aktywny na rodzimym rynku już od przeszło 15 lat i od początku skupia się na tym, by opracowane przez niego meble były proste, wygodne, a jednocześnie stylowe i, co najistotniejsze, aby wyróżniała je trwałość. Marka współpracuje z poważanymi krajowymi projektantami, tworzącymi swoje projekty z pasją, starając się, by w pełni spełniały one potrzeby użytkownika. Ważną cechą mebli marki Noti jest to, że idealnie sprawdzają się w zarówno w przestrzeniach firmowych oraz biurowych, jak i mieszkalnych. Designerskie meble Noti produkowane są ręcznie z najlepszych materiałów, przy czym produkcja prowadzona jest z zachowaniem troski o środowisko, między innymi poprzez stosowanie technologii redukujących skalę wykorzystania energii.

Kolekcje Noti – gdzie można je zamówić?

Noti oferuje produkty, będące oryginalną interpretacją postrzegania klasycznych mebli, czego przykładem mogą służyć sofy z linii Bouli lub siedziska z kolekcji x40 czy Comfee. Na stronie Noti umieszczony został konfigurator, w którym można zobaczyć wszelkie warianty mebli z interesującej użytkownika kolekcji i dobrać te pasujące do koncepcji aranżacji danego pomieszczenia. Wyjątkowe meble tej marki można zobaczyć w showroomie NOTI STUDIO w Warszawie oraz w Galerii NOTI w Poznaniu i we Wrocławiu. Co więcej kolekcje Noti dostępne są w partnerskich salonach meblowych zlokalizowanych w całej Polsce, między innymi w Lublinie, w Katowicach oraz w Krakowie.

Źródło zdjęcia: https://noti.pl

Dane adresowe:
Noti
NOTI Sp. z o.o.
ul. Sowia 19
62-080 Tarnowo Podgórne

Tel.: +48 61 89 66 480
E-mail: [email protected]