„ABC Zdrowie” testuje urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego urządzenia do terapii wibracjami firmy Vitberg, którego podjęła się dziennikarka serwisu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki portalu „ABC Zdrowie”

Sprawdzono działanie pełnego zestawu RAM Vitberg+, który składa się z sześciu aktywnych modułów oraz elementów dodatkowych sprawiających, że korzystanie z przyrządu jest wygodniejsze. W aparacie można regulować prędkość wibracji – dostępne są cztery zakresy, z czego ostatni dedykowany jest do treningu sportowego. Za pomocą modułu bazowego można wykonać zabiegi na stopach, odcinku lędźwiowym kręgosłupa i łydkach. Jeśli chcemy rozszerzyć działanie urządzenia i dostosować je do indywidualnych preferencji, konieczne będzie zakup modułu: Nogi, Kolana, Biodra, Metabolizm lub Szyja. Przy użyciu tych modułów można skutecznie łagodzić drętwienie karku, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, zapobiegać bólom łydek i kolan, przeciwdziałać migrenom, a nawet wspomagać proces odchudzania.

Sesje rehabilitacyjne z urządzeniami RAM Vitberg+ trwają pół godziny i mogą być przeprowadzane w profesjonalnych klinikach oraz domach opieki, jednak pozwalają także na używanie ich w zaciszu własnego mieszkaniu.

Dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]