Bezbolesne wybielanie zębów

Mocne i perłowe zęby to najlepsza wizytówka każdego człowieka. Niestety bakterie nieustannie oddziałują na nasze szkliwo i sprawiają, że staje się ono nieestetyczne. Nie zawsze regularne zabiegi pielęgnacyjne zapewniają dobre efekty. Jak przywrócić zachwycający uśmiech? Czy wybielanie lampą BEYOND jest bezpieczne?

Wybielanie zębów – lampa czy pasta?

Szczotkowanie jamy ustnej po wszystkich spożywanych produktach to podstawowy zabieg higieniczny, który jednak nie zawsze chroni przed przebarwieniami. Kwasy i inne przyczyny powodują, że nasze zęby przestają wyglądać ładnie. Domowe sposoby wybielające (woski, pasty, paski), nie zawsze są bezpieczne dla szkliwa. Na szczęście nowoczesna stomatologia estetyczna dysponuje szeregiem metod, które przywracają zębom naturalny blask. Jakie zabiegi są w tym momencie najbardziej popularne? Dentyści szczególnie zalecają wybielanie zębów lampą BEYOND, która gwarantuje zauważalne rezultaty już po trzech sesjach. Zabieg nie wywołuje bólu i jest całkowicie bezpieczny dla jamy ustnej.

Wybielanie zębów nawet o czternaście odcieni

Jak przebiega wybielanie zębów lampą BEYOND? Zabieg zaczyna się od przeglądu stanu uzębienia. Potem za pomocą specjalnego szablonu ustala się odcień zębów przed zabiegiem. Po przeprowadzeniu wstępnych czynności, stomatolog przystępuje do nałożenia kremu wybielającego na wybrany ząb lub wszystkie zęby. Istotny jest także dobór właściwego PH żelu. Żel naświetlany jest przy pomocy lampy, co pomaga dotrzeć do struktury zęba efektywnie redukując nieestetyczne zażółcenia. Zabieg BEYOND rozjaśnia zęby nawet o czternaście tonów, efekty są zatem spektakularne i wyjątkowo trwałe. Po zabiegu zaleca się stosowanie białej diety przez przynajmniej kilka dni. Świetne efekty daje również wybielanie zębów przy pomocy szyn wybielających.