Kiedy psycholog w UK to dobry wybór?

Na psychoterapia-uk.pl możesz uzyskać poradę psychologa UK

Po przystąpieniu Polski do Wspólnoty Europejskiej oraz otwarciu zagranicznych rynków zatrudnienia na naszych obywateli Polacy tłumnie zaczęli wyjeżdżać do Wielkiej Brytanii. Na chwilę obecną fala emigracji jest o wiele mniejsza, ale nadal nie brakuje chętnych do pracy właśnie w UK. Niestety pobyt w Wielkiej Brytanii generuje mnóstwo kłopotów, z którymi samodzielnie uporać się jest niezwykle ciężko.

Polski psycholog w UK – z jakimi utrapieniami się upora?

Przebywanie na emigracji oraz mająca z tym związek rozłąka z rodziną, jak również zatrudnienie w obcym państwa, mogą generować cały szereg komplikacji, którym niezwykle trudno jest podołać. Separacja z bliskimi często wywołuje ogromną sytuację stresową. Ponadto w wielu wypadkach pojawiają się również trudności z otrzymaniem etatu czy integracją z nowymi współpracownikami. Brak opanowania języka, który nadal jest na porządku dziennym, sprawia, iż błyskawicznie dochodzi do odizolowania się od znajomych , z którymi się pracuje. A stąd już tylko mały krok do utrudniających codzienne funkcjonowanie zaburzeń nastroju czy zwiększenia liczby zachowań o charakterze agresywnym. Nad odruchami tego rodzaju bardzo trudno jest zapanować bez pomocy psychologicznej. Z tego powodu nie trzeba obawiać się korzystania z pomocy specjalisty. Wizyta u psychologa jest najlepszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak przebiega wizyta?

Rozmowy ze specjalistą mają miejsce w bezpiecznej atmosferze oraz dyskretnej. Nie trzeba obawiać się, że informacje , które przekazano w czasie wizyty będą powierzone osobie postronnej. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy , a zwolnić z niej ma prawo jedynie sąd. Psycholog to osoba, przed którą nie powinno się skrywać problemów i niedoskonałości – jego rolą jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Specjalista ten instruuje, w jaki sposób radzić sobie ze stresującymi zdarzeniami, a także pomaga identyfikować sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to najlepszy wybór. Konsultacja prowadzona jest w języku polskim, co sprawia, że odbywa się sprawniej oraz swobodnie. Osoba zgłaszająca się z kłopotami nie musi bowiem martwić się tym, czy będzie zrozumiana oraz czy sama prawidłowo pojmie to, co powie jej specjalista.

Dane adresowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339