Maseczka z przyłbicą Mini Shield – zapewnij sobie swobodne oddychanie

Chcesz nabyć maseczkę wielokrotnego użytku? Sprawdź vitberg.com/firma/sklep/maseczki-ochronne/vitberg-mini-shield.

Koronawirus, który opanował cały glob, na skroś przeistoczył nasze życie i kontakty z innymi ludźmi. Wytyczne dystansu społecznego wymuszają konieczność używania rozmaitych środków, które mają zabezpieczać nas przed rzeczywistym ryzykiem złapania tego niebezpiecznego wirusa. Idąc do biura czy banku, gdzie najczęściej spotykamy większą gromadę ludzi, winniśmy dla bezpieczeństwa nosić na ustach i nosie maskę ochronną. Jak jednak postąpić, jeżeli mamy trudności z oddychaniem w popularnej maseczce z tkaniny?

Wygodna ochronna przyłbica chroni podobnie jak maska chirurgiczna

Osoby, które uważają materiałowe maski ochronne za nieporęczne i mają kłopoty z zaczerpnięciem oddechu w trakcie ich noszenia, mogą zaopatrzyć się w mini przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony osobistej jest między innymi maseczka wielorazowa Vitberg Mini Shield. Chroni ona użytkownika przed zarażeniem wirusem podobnie jak maseczka chirurgiczna, tzn. kryje usta i nos, ale przy tym umożliwia swobodne oddychanie. Jej kluczowymi plusami są trwałość, wygoda i dosłownie kilkugramowa waga, która nie przekracza 10g. Ta przyłbica ochronna wykonana jest z materiałów, za sprawą których może być wykorzystywana kilkadziesiąt razy. Jej przezroczystą przysłonę po każdorazowym założeniu można zdezynfekować, a samą całość można także wyprać ręcznie (nawet trzydzieści razy!) przy pomocy mydła.

Mini przyłbica – dla ludzi w podeszłym wieku oraz astmatyków

Mini przyłbicę poleca się stosować każdemu, komu zależy na bezpieczeństwie, ale i na komforcie. Osoby powyżej 50 roku życia, cierpiące na astmę, w podeszłym wieku czy sportowcy pozytywnie ocenią swobodę jaką przynosi taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona również idealna dla wszystkich, którzy muszą nosić ochronne maski w trakcie pracy. Mini Shield marki Vitberg nie ogranicza ruchów głowy, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej używanie przez kilka godzin nie drażni. Ludzie młodzi na pewno uznają za plus również to, iż działa ona z funkcją rozpoznawania twarzy w telefonach.

Dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]