Polska jakość wibroterapii – o firmie Vitberg i jej urządzeniach

Kliknij tu po więcej szczegółów o marce Vitberg

Zapoznaj się z wywiadem portalu „INN:Poland” z założycielem firmy Vitberg, która specjalizuje się w produkcji Rehabilitacyjnych Aparatów Masujących Vitberg+. Poznaj historię firmy, która zajęła się zagadnieniem terapii wibracjami 25 lat temu i od tego czasu z pozytywnym skutkiem rozwija swoją ofertę.

Aparaty firmy Vitberg – opinie klientów są najważniejsze

Terapia wibracjami znana jest w medycynie od ponad wieku, jednak wzmożone badania nad tym sposobem profilaktyki prowadzone są niespełna od 4 dekad. Terapia wibracjami może stać się alternatywą dla popularnych przeciwbólówek, które pomagają szybciej, jakkolwiek mają doraźne działania i są chemiczną ingerencją w organizm człowieka. Marka Vitberg sprzedała już ponad 250 tysięcy urządzeń, które spotkały się z przychylną oceną klientów. Moduły RAM Vitberg+ mogą być stosowane do rehabilitacji sportowców, są jednak też przeznaczone do prowadzenia terapii w domu.

Firma Vitberg prowadzi pięćdziesiąt dwie placówki na terenie Polski, gdzie można przetestować aparat i przekonać się o jego efektywności. Co czwarty odwiedzający Poradnię Vitberg wyraża chęć zakupy takiego aparatu na własność. to dla nich firma Vitberg wciąż pracuje nad modernizacją swoich urządzeń.

Dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]