Recenzja urządzeń marki Vitberg – opinie portalu „Kto Cię wyleczy”

Na https://ktociewyleczy.pl/wiedza/leczenie/terapie-naturalne/6174-opinie-o-vitberg-wibroterapia-zmniejszyla-u-mnie-bol-kregoslupa znajdziesz więcej szczegółów o Vitberg opinie

Czy terapia wibracjami jest w stanie pomóc ludziom odczuwającym ból dolnego odcinka kręgosłupa z powodu pracy w pozycji siedzącej? Poznaj opinię dziennikarki serwisu „Kto Cię wyleczy” o aparacie do wibroterapii marki Vitberg.

Aparat RAM Vitberg+ – konkurencja dla leków przeciwbólowych?

Kiedy pracujemy przed komputerem z czasem odczuwamy zesztywnienie szyi i ramion, bóle kręgosłupa oraz uczucie ciężkości w nogach. Spowodowane jest to brakiem odpowiedniej ilości ruchu, gdyż niedostatek czasu bywa często przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub regularnych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można jednak skutecznie rozmasować te części ciała, w których ból staje się uciążliwy. Elementy urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg – zależnie od naszej potrzeby – wprawią w drgania szyję, plecy, biodra, nogi lub kolana. Terapia wibracjami nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale także relaksuje, co przekłada się na spokojniejszy sen i obniżenie poziomu stresu. Ponadto, Vitberg opracował moduł Metabolizm wspomagający odchudzanie.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego oraz 5 dodatkowych modułów aktywnych. Podział na moduły jest ważną cechą produktów firmy Vitberg: można kupić kompletny zestaw wszystkich mat masujących lub dobrać tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]