Test zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia portalu Napieraj.pl

Zajrzyj na https://napieraj.pl/wstrzasajaca-nauka-autoterapii-test-urzadzenia-i-opinie-o-vitberg/, aby otrzymać szczegółowe informacje dotyczące marki Vitberg

Co o wibroterapii myślą sportowcy? Czy polecają korzystanie z zestawu RAM Vitberg+? Jakie oddziaływanie na organizm mają wibracje?

Urządzenia firmy Vitberg – opinie osób czynnie uprawiających sport

W rehabilitacji w sporcie od lat stosuje się wibracje o niewielkiej częstotliwości. Wibroterapia może wpłynąć pozytywnie na zwiększenie poboru tlenu, jak również utlenienie mięśni oraz krwi. Masaż wibracyjny rozpręża mięśnie, przyśpiesza ich regenerację po znacznym wysiłku. Nawet jeśli uprawiamy sport tylko amatorsko, także możemy skorzystać z korzyści jakie daje wibroterapia. Dzięki firmie Vitberg łatwo można skorzystać z takiego zabiegu w swoim domu. Produkowane w Polsce urządzenie RAM Vitberg+ jest banalne w obsłudze: sterowanie odbywa się z pomocą pilota, którym bez problemu wskażemy interesujący nas program (w wersji bazowej jest to tryb Relaks, Kręgosłup lub Nogi) oraz natężenie wibracji.

Aparat marki Vitberg spotkało się z wieloma pozytywnymi recenzjami zarówno od lekarzy, sportowców wyczynowych oraz rehabilitantów, jak i regularnych użytkowników. Zauważają oni, że moduły wibrujące pozwalają rozluźnić i odprężyć organizm, co daje odczucie jak po wizycie u fizjoterapeuty-masażysty.

Dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]