„Uroda i Zdrowie” o produktach do wibroterapii marki Vitberg

Poszukujesz informacji o marce Vitberg? Dobrze trafiłeś!

Poznaj wyniki testu zestawu do wibroterapii marki Vitberg, który przeprowadzili autorzy portalu „Uroda i Zdrowie”. Recenzja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Metabolizm została przygotowana po trzydziestodniowym okresie korzystania z maty masującej.

Vitberg – opinia redaktorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Zestaw firmy Vitberg jest prosty do uruchomienia. Zaledwie chwilę po podłączeniu elementów do modułu bazowego można zacząć masaż wibracyjny śródbrzusza, nadbrzusza oraz okolic podżebrowych i bocznych brzucha. Wibracje działają pobudzająco na jelita. Vitberg opracował również moduł Biodra, który poddaje wibracjom między innymi mięśnie pośladkowe oraz mięśnie dwugłowe i czworogłowe uda. Częstotliwość drgań modułów regulowana jest za pomocą pilota. Po niespełna kilku dniach korzystania z modułu Metabolizm dziennikarka Urody i Zdrowia zauważyła u siebie pobudzenie przemiany materii, a w rezultacie – na zakończenie 30-dniowego testu – utratę wagi.

System RAM Vitberg+, który można stosować również przy schorzeniach układu kostno-stawowego, mięśni bądź do niwelowania innych dolegliwości, dostępne są w wielu punktach rehabilitacyjnych i placówkach na terenie kraju.

Dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]