Urządzenia do wibroterapii marki Vitberg – dla pań domu i sportsmenów

Zajrzyj tu po więcej informacji o Vitberg opinie

Nieistotne czy jesteś zawodowym sportowcem czy gospodynią domową, nie ma wątpliwości, że Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ może przyczynić się do poprawy jakości Twojego życia. Zobaczmy wspólnie miejsce, w którym produkowane są moduły do terapii wibracyjnej firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Aparaty marki Vitberg – opinia Mistrza Świata w kickboxingu

Bądź towarzyszem Pani Bogusławy oraz Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego w trakcie ich odwiedzin w centrali firmy Vitberg i zobacz, jak pomogły im modułowe urządzenia do wibroterapii tej marki. Regeneracja organizmu po wyczerpujących sesjach treningowych, spowolniony metabolizm, stres czy bolące biodro – właśnie do przeciwdziałania takim dolegliwościom zostały zaprojektowane urządzenia do masażu wibracyjnego.

Vitberg – kilka słów o firmie

Firma Vitberg to rodzimy producent modułów do wibroterapii, która w wyniku długoletnich badań nad tym zagadnieniem opracowała autorski produkt – modułowy zestaw RAM Vitberg+. Urządzenia są montowane w 100% w Nowym Sączu, z polskich elementów, a wszelkie ich podzespoły są ręcznie składane. Vitberg kładzie nacisk na skrupulatną kontrolę jakości, dlatego przed oddaniem do użytkowania każdy moduł jest dokładnie testowany. Z myślą o swoich pacjentach, bo tak są traktowani klienci firmy, Vitberg nieustannie rozwija oferowane produkty, uczestnicząc w pracach badawczych nad urządzeniami i zagadnieniami zwiazanymi z wibroterapią.

Dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]