Urządzenia Vitberg do wibroterapii – opinia redaktora bloga „Testy outdoorowe”

Wszystko o Vitberg opinie

Wibroterapia, czyli oddziaływanie na organizm człowieka drganiami o różnej częstotliwości, pozwala znacznie poprawić komfort życia osób cierpiących z powodu bólu nóg, szyi oraz kręgosłupa. Urządzenia masujące rodzimej marki Vitberg opracowano z myślą zarówno o pacjentach klinik oraz poradni rehabilitacyjnych, jak i o użytkownikach domowych.

Moduły Vitberg – konstrukcja i sposób działania

Aparat do terapii wibracjami RAM Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, który złożony jest z części bazowej (koniecznej do pracy całości zestawu), 5 modułów stymulujących i 2 nieaktywnych, służących do ustawienia ciała w wygodnej pozycji w trakcie zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na efektywny masaż nóg i kręgosłupa, ale również będzie służył do walki z objawami stresu i do relaksacji.

Zestaw złożone jest z najwyższą dbałością o szczegóły. Wykorzystane materiały i komponenty w większości produkowane są w Polsce. Podłączenie i uruchomienie dodatkowych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki wygodnemu pilotowi możemy wybrać właściwy poziom natężenia wibracji. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ będzie przydatny zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]