Vitberg – w odwiedzinach u rodzimego producenta urządzeń do wibroterapii

Jeśli poszukujesz szczegółowych wiadomości dotyczących marki Vitberg, kliknij w to miejsce

Z biegiem la wibroterapia znajduje zastosowanie w coraz to nowych dziedzinach:sporcie wyczynowym, kosmetologii czy rehabilitacji. Niewiele osób jednak wie, iż w to właśnie w w kraju nad Wisłą powstają urządzenia do wibroterapii, służące zarówno fizjoterapeutom, sportowcom i lekarzom, jak i zwykłemu Kowalskiemu .

Vitberg – aparaty do wibroterapii polskiego producenta

Urządzenie RAM Vitberg+ wytwarza się w nowosądeckiej fabryce. Produkcja podzielona jest na kilka działów, między innymi na: dział elektroniki, wykrawalnię, szwalnię i montownię. Zaprojektowanie aparatu trwało wiele lat. Produkty Vitberg składane są ręcznie, a ich poszczególne elementy poddaje się wielu testom. Poszycie urządzenia wykonane jest ekologicznej skóry, stosowanej w przychodniach i szpitalach, ponieważ jest mocna i łatwa do dezynfekcji.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do domu i do profesjonalnego gabinetu

Z aparatów marki Vitberg, które składają się z modułu bazowego, pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, można używać zarówno we własnym domu, jak i w klinikach i poradniach rehabilitacyjnych. Odpowiadając na potrzeby profesjonalnych gabinetów, Vitberg włączył do swojej oferty produkcję kozetek oraz foteli, których celem jest poprawne ułożenie pacjenta w czasie sesji wibroterapii.

Dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]