Zestaw RAM Vitberg+ – wibroterapia w domu dla każdego

Poszukujesz szczegółowych informacji o marce Vitberg? Zajrzyj na portal.abczdrowie.pl/wibroterapia-bezpieczna-metoda-na-dobre-zdrowie

Czym jest wibroterapia i jaki ma wpływ na poprawę zdrowia człowieka? Czy wspomaga leczenie niektórych chorób? Czy można kupić urządzenia do terapii wibracjami dla prywatnego użytku? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia lecznicza i profilaktyczna, polegająca na stymulacji pracy mięśni poprzez wysłanie przez odpowiedni przyrząd impulsu mechanicznego. Na działanie terapii wibracyjnej można wystawić całe ciało bądź skupić się na konkretnej jego części. Wykorzystanie wibroterapii rekomendują rehabilitanci, fizjoterapeuci i lekarze medycyny sportowej.

Terapia wibracjami podnosi sprawność organizmu na wiele sposobów: poprawia perystaltykę jelit, usprawnia krążenie limfatyczne, wspomaga leczenie problemów urologicznych, jak również może przyczynić się do nasilenia procesów metabolicznych i w efekcie wspomóc proces odchudzania. Drgania przyrządów do terapii wibracyjnej ułatwiają relaksację pacjenta, uspokajają i łagodzą stres, poprawiają krążenie w kończynach dolnych, a także wspomagają przepływ krwi i limfy, co wykorzystywane jest w zapobieganiu objawów miażdżycy oraz zawału serca.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – zestaw do terapii wibracjami polskiej produkcji

Zainteresowanie wibroterapią wzrasta z roku na rok, jednakże pacjenci chcą korzystać z przyrządów do wibroterapii również prywatnie, we własnym domu. Dla nich właśnie kierowana jest oferta polskiej firmy Vitberg, która opracowała Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Zainteresowanym wibroterapią firma Vitberg daje możliwość przetestowania swoich produktów w poradniach, działających na terenie kraju.

Dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]